Tuzla Evden Eve Nakliyat

tuzla evden eve nakliyat

Binbir emekle alınan eşyalar için nakliye çalışmalarında ele alınması şart olan güven büyük ehemmiyet taşır. Çünkü nakliye hizmeti diğer sektörlere benzemez. Yapılan çalışmaların her noktası titizlikle ele alınmalı ve devamlı kontrol edilmelidir. Ters takdirde olası en ufak bir problem eşyaların hasar görmesi kapı aralar.

Bilhassa İstanbul gibi mega bir şehir mevzubahis olduğunda, mesele yaşanmaması için tüm çalışmalar en ufak ayrıntınına kadar ele alınmalıdır. Eşyaların güvenliği içinse son zamanlarda değişik ekipmanlar kullanılmaktadır. Profesyonel bir anlayışla hizmet veren nakliye firmaları, sektör devamlı izleyerek önemli ar-ge çalışmaları sağlar.

Deneyimli ve Uzman Kadro

Evden eve nakliye hizmetinde her şeyin başı her zaman personeldir. Nakliye için kullanılacak tüm farklı ekipmanlar onların elinden geçer. Bu yüzden alanında deneyim sahibi olan çalışanlar ile tuzla evden eve nakliyat hizmeti verilmesi gerekmektedir.

İster şehir içi ister şehirler arası olsun kesinlikle değişen personel sayısı ile belli kişiler çalışmalara katılmalıdır. Böylelikle eşyalar boyutlarına, kalitesine ve hassas yapısına bağlı olarak bölümü ayrılmak suretiyle taşınır. Ayrı olarak uzman kadro işinin ehli ustalardan oluşmalıdır. Böylelikle monte ve demonte işlemleri mükemmel olarak hem daha önceki adreste hem de yeni adreste bitirir.

Teknolojik Yapıya Sahip Özel Asansör Sistemleri

Eşya güvenliğini ön tasarıya alma ile ilgili kuşkusuz asansör sistemleri büyük öneme sahiptir. Özel tasarım bu sistemler sayesinde, ağır ve bu arada değerli eşyalar en ufak bir hasar oluşmadan araçlara yüklenir.

Üstelik daire hangi katta olursa olsun hiç fark etmez. Asansör sistemleri oldukça yüksek noktalara erişmektedir. Rastgele bir gürültü çıkarmadıklarından dolayı ise rahatsızlık vermeden nakliye edilir.

Özel Kutulama Hizmeti

Özel, teknolojik ya da kırılacak eşyalar için günümüzde köpüklü kutular değerlendirilmektedir. Böylelikle bilhassa laptop, LCD televizyon veya bunun gibi özel aletler güven içerisinde araçlara indirilir. Köpüklü sistem esnek bir yapıya sahip olduğundan sallantı hatıranda eşyaları savunmaktadır. Ayrı olarak özel ambalajlama ile kaliteli bantlar kullanılır. Böylelikle kutular rastgele bir şekilde açılmaz ve eşyaları savunur.

Sigorta İşlemi

Kontrat ile birlikte tüm eşyalar sigorta dahiline alınır. Sigorta poliçesi sözleşmeye ilave edir ve bu andan itibaren eşyalar yeni adrese eriştirilene kadar geçerliliğini savunur. Bu hem şehir içi hem de şehirler arası için yükümlülük taşır. İsteğe bağlı olarak her ne kadar şehir içi sigortalama müşteriye kalsa bile, sigorta yapılmaması önerilmez. Çünkü böyle bir vaziyette firma rastgele bir mesuliyet kabul etmez. Bu da eşyalarım büyük bir riziko ile nakliyesinin yapılmasına yol açar.

Çok Uygun Ücretlerle Profesyonel Nakliye Hizmeti

İster evden eve nakliyat olsun ister işyeri veya bunun gibi bir hayli fark emel hesabına, kesinlikle profesyonel nakliye firmalarından destek alınması gerekir. Bu konuda firma olarak sizlere sunduğumuz tam donanımlı ekipmanlarla uzman kadroyla, eşyalarınızı güvenle yeni adresi eriştirmekteyiz. Üstelik bu konuda çok uygun ücretleri sunarak, ileri vakitlerdeki çalışmalarımız için sizi de ailemize katıyoruz.