Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti profesyonellik isteyen ehemmiyetli bir sektördür. Eşyalarımızın zarar görmemesi için bu konuda uzman firmaların seçenek edilmesi gerekir. Bu işi meslek edinmemiş kişilerin tercih edilmesi, eşyalarımızın zarara görmesine kapı aralar. gebze evden eve nakliyat sektöründe güvenli taşıma seçeneklerini tercih etmelisiniz.

gebze evden eve Nakliyat ve Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetleri kategorisinde firmamız fiyatsız ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Profesyonel personellerle gerçekleşen ekspertiz hizmetinde, eşyanızın kapasitesine göre kapalı kasa araç belirlenmektedir.

Marangoz işlemleri ve paketleme işlemleri için ihtiyaç duyulan işçi sayısı bu evrede belirleniyor. Bu işlemler için ihtiyaç duyulan malzemeler de yeniden bu evrede belirleniyor. Asansör aracının ve kapalı kasa aracının park yapacağı boşluk da yeniden ekspertiz personellerimiz tarafından belirleniyor. Sigortalanacak eşyalar bu evrede belirlenmektedir. Kırılabilir antika eşyalar, değerli elektronik eşyalar ve cam eşyalar, sigortalanan eşyalardır.

Paketleme malzemesi, paketleme personeli ve paketleme metodu bu kategoride belirleniyor. Asansör aracının kullanımına en uygun pencere ve balkonlar, taşınma işleminin en ehemmiyetli konularından biridir. Ağır eşyaların saniyeler içerisinde indirilmesinde tesirli rol oynayan asansörlü araçlar, uygun pencere ve balkon bölümüne kurulmalıdır.

gebze evden eve Nakliyat Hizmetinde Paketleme ve Dolap Taşıma

Dolap, sergen ve benzeri özel eşyalar, marangoz ustaları tarafından parçalara ayrılmaktadır. Özel balonlu naylon seçenekleriyle paketlenen bu dolaplar, yeni adreste yine montajlanmaktadır. Paketleme işlemlerinde de özel metotlar seçenek edilmektedir.

Kırılabilir cam, elektronik eşyalar ve seramik eşyalar, köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Özel eşyalar için kaliteli ambalaj seçenekleri güvenli taşımanın en ehemmiyetli unsurları içerisinde bulunmaktadır. gebze evden eve nakliyat sektöründe, profesyonel olan personellerimiz, meselesiz bir şekilde eşyaları paketlemektedir. Değerli mobilyalar, dolaplar, masalar ve antika eşyalar, balonlu naylonlarla sarılmaktadır.

gebze evden eve Nakliyat Hizmetinde Eşyaların İndirilmesi

Asansörlü araç ile kapalı kasa araçlar yan yana park yapılır. Asansörlü aracın rayları yüksek katların pencerelerine kolaylıkla uzamaktadır. Bu raylar üzerinde hareket eden kabin 400 kilo taşımaktadır. Bu bakanlar kurulu ilk olarak buzdolabı, çamaşır makinesi ve mobilya türü diğer eşyalar yüklenmektedir. Bu ağır eşyalar saniyeler içerisinde kapalı kasa araçlara indirilmektedir.

Ağır olan ve direnç özelliğine sahip bu ağır eşyalar altta kalacak şekilde stoklanmaktadır. Boşluk kalmamasına önem veren personellerimiz, üst bölümlere kırılabilir eşyaların kutularını yerleştiriyor. En üste en hassas eşya kutuları kazançlıyor. Eşyalar meselesiz bir şekilde stoklandıktan sonra, asansörlü araç ve kapalı kasa araç yeni adrese doğru yola çıkıyor.

gebze evden eve Nakliyat Hizmetinde Eşya Tertip etme

Taşınacak eşyaların yeni adrese eriştirilmesi işlemi asansörlü araçlarla gerçekleştiriliyor. Asansörlü araçlarla beraber kapalı kasa araçlar da adrese erişiyor. Eşyalar hızlı bir şekilde yeni adrese indiriliyor. Bu indirme işleminde de yine dikkatli olmak gerekir.